O nás

DK decor s.r.o. je obchodní společnost, zabývající se převážně exportem ručně vyráběných, skleněných, vánočních ozdob a umělých květin do celého světa. Především pak se zaměřením na švýcarský trh, kde jsou zákazníky hlavně obchodní domy a velkoobchody.

Široká dodavatelská síť je budována osobními vztahy po několik let a je zárukou toho nejlepšího, co se v České a Slovenské republice nabízí. Díky soustředění více výrobců na jednom místě, je nabídka různorodá a může tak uspokojit odlišné požadavky zákazníků. Možnosti i technologie každého výrobce jsou jiné a zákazník si tak může porovnat, vybrat, co mu nejvíce vyhovuje, co se mu líbí.

V prostorách vzorkovny firmy jsou vánoční ozdoby pro zákazníky vystaveny v ucelených kolekcích, ať už tématických, či barevných. Zákazník si tak může vybrat z již připravených témat, nebo doplnit své kolekce. Každoročně návrháři připravují nové kolekce na letní kontraktační výstavu, dle aktuálních módních a barevných trendů. Moderní design se samozřejmě uplatňuje i v této oblasti. Inspirací je i návštěva veletrhu „Christmasworld“ ve Frankfurtu, kde designéři bytových interiérů prezentují trendy nové sezóny. Důležité jsou samozřejmě i podklady z oblasti módy, bižuterie, bytového textilu, které zpracovávají odborníci a návrháři jednotlivých oborů. I přes pečlivou přípravu vlastních kolekcí, se na základě požadavků vzory upravují a vytváří se individuální sortiment na míru, aby vyhovoval celkové koncepci zákazníka.
Vyhovět obchodnímu partnerovi je prioritou firmy.

© DK decor s.r.o.
Lučany n. N. 430
468 71  Lučany nad Nisou

GSM: (+420) 775 606 476
E-mail: info@dkdecor.cz

TITULNÍ STRANA | SORTIMENT
SLUŽBY | O NÁS | KONTAKTY